Reference

Reference od mých klientů

PRODANÉ NEMOVITOSTI

S paní Soukupovou jsem byla 100% spokojena, je velice vstřícná a profesionální. Vše bylo vyřízeno v řádném termínu a bez komplikací. S díky

Eva Bečvářová

Profesionální jednání, spolehlivost, co bylo slíbeno to bylo vždy dodrženo. Všem doporučuji.

Tomáš Vízner

S paní Soukupovou jsme měli příležitost spolupracovat při prodeji bytu. Oceňujeme především její profesionalitu, příjemné vystupování a empatický přístup. Z vlastní zkušenosti víme, že nic nezkomplikuje případný prodej/nákup více než nedůvěryhodný makléř. Přístup paní Soukupové v mnoha ohledech předčil naše očekávání a můžeme ji s čistým svědomím a rádi doporučit.

Pavel Skala a Jana Früblingová

Paní Soukupová, děkuji za vstřícnost a především za spolehlivost. Bez Vás bychom tu složitou situaci nezvládli.
S díky

Libor Janák

Paní Soukupová,

ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za rychlý a bezproblémový  prodej mého bytu.Vše fungovalo skvěle, všechno jste zařídila, nic pro Vás nebyl problém

a o všem jste mě pouze průběžně informovala. Jak jste mi na začátku slíbila, že se nemusím o nic starat, tak to opravdu bylo.

Kdybych někdy ještě něco prodávala nebo kupovala, tak se obrátím jedině na Vás.

 

Marie Fabiánová

Děkuji Vám za profesionální přístup při prodeji našeho domu. Jsem rád, že jsem se obrátil právě na Vás.

Petr Matoušek

Děkuji paní Petře Soukupové za její profesionální přístup a maximální pracovní nasazení v průběhu celého prodeje. Díky její práci proběhl celý proces elegantně a včas. Její realitní služby budu doporučovat svým přátelům, kolegům a známým.

Mgr. Lucie Koupená

Na základě předchozí dobré zkušenosti jsem prostřednictvím paní Soukupové prodával společně s bývalou manželkou další nemovitost – pozemek v Kralupech nad Vltavou. Celý proces byl opět bezchybný a měl potřebný spád, včetně jednání s několika zájemci. Jednání profesionální a současně mile lidské, paní Soukupová umí poradit.

Ing. Martin Petřík

Chtěla bych moc poděkovat Vaší makléřce pí. Soukupové, která nám velmi profesionálně zprostředkovala prodej bytu. Navíc bych chtěla, pochválila její milé a příjemné vystupování, což se nedá říct o všech realitních makléřích z jiných realitních kanceláří. Takže z naší strany velká spokojenost a pí. Soukupovou doporučujeme všem, kteří mají zájem prodat či koupit nemovitost.
Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenované, ale i vaší společnosti.

Ing. Andrea a Petr Jindrovi

Byla jsem naprosto spokojená, vřele doporučuji.
Vše bylo řešeno velmi rychle a přívětivě. Skvělá odezva co se týče jakéhokoliv dotazu.

Dana Křížková

Paní Soukupovou jsem si na internetu pro prodej nemovitostí vybral pro její předchozí reference a ocenění na webových stránkách. Prodával jsem byt v osobním vlastnictví a družstevní garáž. S naprostým klidem mě provedla celým prodejem a kdykoliv jsem upozorňoval na některé možné komplikace, vždy jenom odpověděla, „od toho máte mě“ a vše sama vyběhala a vyřešila, ač vím, že některé věci nebyly jednoduché. Cena za prodej po konzultaci byla evidentně stanovena správně, prodalo se v očekávaném čase. Z hlediska jednání – korektní, naprosto profesionální.

Ing. Martin Petřík

Po ročním hledání nemovitosti jsme měli tu čest potkat paní Soukupovou na prohlídce domu, který měl být původně jen pro naše srovnání. Dům nás pravděpodobně i díky příjemné prohlídce oslovil. Paní Soukupová nepatří mezi prodejce, kteří toho namluví příliš, ale vše co řekne je plně dostačující. Řeší vše s profesionálním přístupem, klidem, věcností a systematičností. Zvolit si jí jako hypoteční a realitní makléřku v jednom byla ta nejlepší volba. Paní Soukupová drží slovo a to co slíbí také dodrží. Po roční zkušenosti musíme potvrdit, že to je to nejcennější co můžete najít. Do teď naše okolí jen těžko věří, že jsme se díky spolupráci s ní dostali k vysněnému domu za přesný měsíc a to včetně převzetí a možnosti okamžitého nastěhování. Pokud zvažujete výběr makléře, mohu Vám paní Soukupovou s čistým svědomím vřele doporučit. Jestli nějakou zkušenost s koupí nemovitosti, tak rozhodně tuto. Děkujeme moc a budeme se těšit na brzkou návštěvu.

Bc. Jelena Tomicová

V letošním roce jsem se rozhodl prodat rodinný dům na Zichovci. Na doporučení mého přítele, jsem oslovil Petru Soukupovou. Zařídila vše potřebné od nafocení nemovitosti, zajištění prezentačního inzerátu, až po uzavření smluv a  podání daňového přiznání. Nemusel jsem se o nic starat, což jsem velmi přivítal, vzhledem k mému pracovnímu vytížení.  Byl jsem maximálně spokojen a v budoucnu se na ní znovu s důvěrou obrátím.

Roman Novák
OSVČ

Vážená paní Soukupová, chtěl bych Vám poděkovat, za Váš přístup při prodeji naší nemovitosti. Musím říci, že v dnešní době je těžké najít někoho spolehlivého a milého jako jste vy. Rád bych Vám ještě jednou poděkoval, za skvělý servis, rychlé jednaní a hlavně v neposlední řadě, za váš pozitivní a profesionální přístup k celé transakci a k našim dotazům. Ať se Vám daří.

Ing. Josef Neužil

Paní Soukupová poskytuje velice kvalitní služby, zároveň realisticky odhaduje stav na trhu a potenciál konkrétní nemovitosti. V dnešním době je důvěryhodnost realitního makléře nedocenitelná. A proto jsem byl s jejími službami spokojen.

Ing.Vojtěch Munzar

Dobrý večer, paní Soukupová,

tak jsem moc rád, že dnes došlo úspěšně k předání domu. Musím před Vámi smeknout, že jste to dokázala. Máte můj velký obdiv, že jste to nevzdala. Byly situace, že bych se Vám nedivil. Jste profesionálka a bojovnice a jsem rád, že jsem měl možnost s Vámi spolupracovat a že jsme si na prodej domu vybrali právě Vás.

Michal Ruprich

Realizace prodeje nemovitosti byla s profesionálním přístupem paní Soukupové zcela bezproblémová. Oceňuji rychlou a skvělou komunikaci a také zajištění smluvního servisu, zejména pro potřeby banky a katastrálního úřadu. Paní Soukupová zařídila vše potřebné. Služby na tak vysoké úrovni mohu všem jen doporučit. Byla jsem maximálně spokojená.

Bc. Eva Mertová

Paní Soukupová pro mne zprostředkovávala prodej a pronájem několika nemovitostí. Její služby jsem využil zejména z důvodu mé časové vytíženosti, protože jsem se o celou transakci nechtěl osobně starat. Profesionální služby a kvalita práce, byla dle mých očekávání a v budoucnu se na ní opět obrátím.

Jan Klouda
ředitel pobočky, Dachser Czech Republic a.s.

Obrátil jsem se na Petru Soukupovou při prodeji nemovitosti. V průběhu celého procesu projevila maximální vstřícnost, a to jak při zprostředkování dohody mezi mnou a kupujícím, tak i v zajišťování veškerých souvisejících úkonů, jako je úschova finančních prostředků, právní služby či zápis do katastru nemovitostí. Během koupě přitom dbala na zdánlivé drobnosti, jako je ověřování podpisů, přepis odečtu energií, apod. Její profesionální přístup přispěl k tomu, že jsem měl jako klient po celou dobu trvání transakce dojem naprosté solidnosti a snahy o minimalizaci rizik. Rád její služby využiji i v budoucnu.

Mgr. Petr Chalupecký
Zástupce velvyslance ČR při NATO

Rád bych vyjádřil své poděkování za zprostředkované služby při nákupu pozemku. Velice oceňuji Vaši profesionalitu a ochotu při jednání a řešení problémů vzniklých při nákupu, stejně tak i bezproblémovou spolupráci při sjednávání bankovní půjčky.

Ing. Rudolf Wolf