Prodej bytu 2+kk – Praha 7 – ul. Veletržní

Prodej bytu 2+kk, 30 m², DV, Praha 7, ul. Veletržní

PRODÁNO

Praha – Holešovice

Na vyžádání

Cihlový byt 2+kk, 53 m²

Družstevní vlastnictví

Velmi prakticky uspořádaný byt 2+kk, 30 m2 ve Veletržní ulici v Holešovicích. Světlý byt po kompletní rekonstrukci se nachází ve zvýšeném přízemí s okny do ulice. Z předsíňky se vchází samostatně do každé místnosti – do obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem, do ložnice, do koupelny se sprchovým koutem a toaletou a do šatny/komory.
Družstvo se o dům dobře stará. Naspořilo na celkovou rekonstrukci, která začala vloni. Již je hotový nový výtah, na jaře se budou měnit okna a elektřina ve společných prostorách, pak fasáda. Po ukončení rekonstrukce bude možné převést jednotky do OV.
Poloha domu je výhodná – několik kroků na stanici tram (10 minut do centra), cca 7 minut pěšky na stanici M Vltavská, pár minut do Stromovky a na Výstaviště, do Národní galerie, kina OKO, v okolí hospůdky, obchody, kluby, služby. Parkování bez problémů – modré zóny pro rezidenty.
Zcela ideální je k pronájmu, a to jak stabilnímu (měsíční výnos cca 10.000Kč), tak krátkodobému (lokalita je vyhledávaná turisty – Holešovice byly zahraničními cestovatelskými servery vyhodnoceny jako nejatraktivnější tuzemská čtvrť).

Bližší informace

Cena prodej na vyžádání
Poznámka k ceně včetně provize RK, právního servisu a vyřízení HYPO
Číslo zakázky 023-N0-
Město Praha
Městská část Holešovice
Ulice Veletržní
Dispozice 2+kk
Číslo podlaží v domě 2
Počet nadzemních podlaží objektu 6
Celková plocha 30 m²
Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Vlastnictví DV
Druh bytu Jiný
Stav bytu Po kompletní rekonstrukci
Terasa – zahrádka ne

Máte nějaké dotazy? Neváhejte mě kontaktovat

    • Insert your content here