RK NEVOLAT !?

Ceny nemovitostí budou klesat
3.1.2017
Sledování nemovitostí
12.1.2017

RK nevolat !?

Dnes jsem opět viděla u soukromého inzerátu, větu znění „RK nevolat“. Pokaždé, když tohle čtu, tak kroutím hlavou a nerozumím důvodu proč.

Makléři, kteří používají jakékoliv praktiky, jen aby nabrali a prodali nemovitost. Ti budou volat stejně! A ostatní? Ti slušní a respektující se neozvou. Škoda! Co když mají klienta, který zrovna takovou nemovitost poptává?

Inzerát zveřejněný na některém ze serverů pro soukromou inzerci, má většinou vždy nekvalitní fotografie a jen neúplný popis. Přece nemůže prodávající věřit tomu, že dobře prodá svou nemovitost s touto prezentací? A za nejvyšší možnou cenu?

Nikdo z nás nemůže být odborník na vše. Jak by to asi vypadalo, kdybychom si chtěli operovat slepé střevo doma? Proč tedy RK nevolat? Nechcete, aby Vaši nemovitost prodával odborník?

Myslí si snad prodávající, že ušetří? Poslední statistiky RE/MAX ukazují skutečnost, že nemovitosti prodané prostřednictvím nás, jsou prodány v průměru s o 7 % vyšší prodejní cenou než u tzv. samoprodejců. Co z toho všeho vyplývá? Proč má v zahraničí každý svého realitní makléře?